Rozana Radi me mesazh prekës kujton prindërit e ndjerë

Lajme nga Bota


Rozana Radi është një ndër emrat më të dashur të muzikës dhe artistja që gjithmonë ka sjellë hite,


Këngëtarja shqiptare shumë shpesh kujton prindërit e saj, që fatkeqësisht nuk janë më në jetë, me fjalë shumë emocionuese.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një imazh të prindërve të saj dhe ka një mesazh për të gjithë ndjekësit.

“Kur ju ishit aty shpesh herë une isha e zënë duke u rritur, saqë harroja qe s’do t’ju kisha gjithmonë! Vlerën tuaj e kuptova kur shikoja vendin tuaj bosh!
E kam me ty që po më lexon tani :
“Nëse një ditë koha e shpenzuar me prindërit e tu të duket sikur të kërkon shumë stërmundim, kujto se një ditë gjithçka që do të mbeten, do të jenë thjesht fotografitë!
Ajo çfarë sot jam dhe shpresoj të jem nesër, ia kam borxh babait dhe nënës time. ❤️❤️ MAM & BAB” ka shkruar
https://www.instagram.com/p/CLLDxDxB6B8/?utm_source=ig_embed&ig_mid=A6096FE4-A62D-40D5-9C1F-4904DDA99F90

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *