Robertin e ka disponuar dielli i ditës së sotme, shikoni si e kaloi kohën

Lajme nga Bota

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend.

Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo.

Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotos së fundit ai ka treguar se sot doli për ta shijuar ditën e sotme e cila ishte me diell./ORAinfo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *