Roberti tregon se ku ka vendosur ta kaloi këtë vikend

Lajme nga Bota


Roberti tregon se ku ka vendosur ta kaloi këtë vikend. Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend.

Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo.

Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit ai ka treguar se ka shkuar në Brezovicë për të kaluar këtë vikend./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *