Roberti shkruan këto fjalë për nënën e ndjerë

Lajme nga Bota


Dy javë më parë Robert dhe Patris Berisha humbën njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre, Teutën.

Ditën e sotme ai ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto të së ëmës ku shihet se mban në krah Renee, vajzën e tij.
“Dy javë pa ty mamushi jem”, ka shkruar ai duke i shtuar emoji të zemrave të thyera.

Nëna e këngëtarit të njohur luftonte prej kohësh me një sëmundje të rëndë, që para se të lindte vajza e tij, Renee.

Leave a Reply

Your email address will not be published.