Roberti sërish përIoti të gjithë me fjalët e tij për nënën tashmë të ndjerë

Lajme nga Bota

Roberti sërish përIoti të gjithë me fjalët e tij për nënën tashmë të ndjerë


Para pak ditëve Robert dhe Patris kanë humbur nënën e tyre, Teutën.

Roberti vazhdimisht po tregon se sa i mërzitur është, shkruan ORAinfo.

Ai po bën postime të ndryshme edhe në Instagram.

Përmes postimit të fundit, Roberti ka përlotur të gjithë me këto fjalë të dhimbshme./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *