ROBERTI PUBLIKON NJË VIDEO TË VAJZËS, KËSHTU NUK E KENI PARË ASNJËHERË

Lajme nga Bota


Këngëtari e kalon pothuajse shumicën e kohës me vajzën e tij, Rene.

Dhe, së fundi Robert Berisha ka ndarë një video në Instagram,.
Ai ka publikuar një moment të vajzës derisa ajo shihet duke luajtur rolin e DJ.
‘Dj Rene’, ka shkruar Roberti në mbishkrimin e videos.

Ndryshe, duke e ditur se prindërit e Rene janë këngëtarë nuk ndihet mbase edhe mund ta shohim me këtë profesion në të ardhmen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *