Roberti publikon një foto në krah me një femër, i menjëhershëm reagimi i Nora Istrefit!

Lajme nga Bota


Robert Berisha është këngëtar e muzikant shumë i njohur në vendin tonë. Ai vazhdon të sjellë këngë të shumta për fansat e tij, shkruan ORAinfo. Roberti vitin e kaluar i ka dhënë fundit martesës disa vjeçare me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi.

Nga kjo martesë çifit kanë një vjazë të pagëzuar me emrin Reene. E sot në ditën botërore të vajzave, Roberti është përkujdesur që ta uroj vajzën e saj. Ai ka publikuar një foto duke e përqafuar vajzën e tij. E këtë fotografi e ka pëlqyer edhe Nora, madje ajo ka komentuar edhe me zemër në profilin e ish-burrit të saj. A është kjo shenj se Nora dhe Roberit po ribashkohen? Mbetet të shihet në vazhdim… /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *