Roberti publikon foto me Renenë, i reagon Nora

Lajme nga Bota


Robert Berisha është këngëtar i njohur. Robert Berisha ishte bashkeshorti i kengetares Nora Istrefi. Ne vitin 2016, Roberti nisi karrieren e tij si kengetar. Kënga e tij e parë solo ishtë “MIA” (Made In Albania) e cila është pëlqer shumë.

Roberti publikon foto me Renenë, i reagon Nora. Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në publik. Ata para një viti i dha në fund lidhjes dhe martesës së tyre disa-vjeçare, përcjell ORAinfo. Edhe pas ndarjes, çifti vazhdojnë të kenë raporte të mira me njëri-tjetrin pasi janë edhe prindër të një vajze. Sot, Roberti ka postuar një foto me vajzën e tyre, Renenë, e sigurisht nuk mungoi komenti i Norës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *