Roberti ‘ngacmon’ Norën, cili do të jetë reagimi i saj?

Lajme nga Bota


Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.


E pas ndarjes edhe Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të shumta. Në foton e fundit, ai ka ekspozuar trupin e tij të formësuar. A thua është ky një ngacmim për Norën?!/ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.