Resul Sinani prezanton prindrit e tij, aq shumë u ngjason

Lajme nga Bota


Këta janë prindërit e Resul Sinanit.

Resul Sinani është ndër fytyrat e njohura të ekranit në Kosovë, që dikur moderonte lajmet në”RTK”, shkruan Kosovarja.

E, sot e shohim ndryshe, duke drejtuar një emision më argëtues, të quajtur “Libero”.

Edhe pse është i njohur për publikun, deri më tani nuk i kemi njohur prindërit e prezantuesit, me të cilët ai ka pozuar vetëm së fundi.

“Me nanën dhe babën”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *