Renee e do shumë axhin Patris, shikoni ҫfarë bëjnë ata së bashku

Lajme nga Bota


Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend.

Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo.

Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ai ka publikuar një pamje ku shihen Patrisi dhe Renee duke kaluar kohë së bashku.

Duket se Renee e do shumë Patrisin dhe anasjelltas./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *