Remzije Osmani nuk ia lëshon rrugën vajzës së saj për bukuri

Lajme nga Bota


Remzije Osmani nuk ia lëshon rrugën vajzës së saj për bukuri


nga KO SO VA RJA 2 orë më parë
Këngëtarja Remzie Osmani për vite me radhë ka qenë dhe mbetet një ndër artistet e preferuara të shumë shqiptarëve, për muzikën që bën, shkruan “Ko sova rja”.

Remzia është nënë e dy fëmijëve, Hamzës dhe Riolës.
Edhe pse asnjëri nga fëmijët nuk i parketi botës së artit, ata gëzojnë famën falë nënës së tyre.

Riola, është ajo që ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale një foto së bashku me nënën e saj, ku shihen mjaft elegante dhe në formë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *