Remzie Osmani veç po rinohet, kështu duket me stil sportiv

Lajme nga Bota


Remzie Osmani me stil sportiv siç nuk e kemi parë.
Këngëtarja e muzikës popullore është shfaqur me veshje ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Remzie Osmani, mori vëmendje me dukjen, teksa shihet se ka bërë një kombinim perfekt, shkruan “Kosovarja”.
Ajo krahas detajeve tjera, ka kombinuar edhe syzet me pantallonat dhe bluzën e sipërme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *