Remzie Osmani uron bashkëshortin në përvjetorin e martesës

Lajme nga Bota

Në përvjetorin e martesës, Remzie Osmani uron bashkëshortin. Këngëtarja shumë e dashur e muzikës popullore, po feston përvjetorin e martesës me bashkëshortin e saj, Halil Hamzajn.

E rasti e deshi edhe një urim të ëmbël në llogarinë e saj në Instagram. “Gjysme shekulli dhe gjysme tjeter se bashku me ne, plote lumturi begati e shendet Halil Hamzaj, gezuar”, shkroi ajo nën një foto ku shihet krah bashkëshortit.


Leave a Reply

Your email address will not be published.