Remzie Osmani sjell imazhin më të ëmbl me prindërit

Lajme nga Bota


Remzie Osmani sjell imazhin më të ëmbl me prindërit. Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Së fundi, Remzia ka postuar një foto ku tregon se ka dalë me prindërit, e këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.