Remzie Osmani rri me taka me një këmbë

Lajme nga Bota


Këngëtarja kosovare Remzie Osmani vazhdon të konsiderohet si më e mira e muzikës popullore.


Karriera e saj e gjatë muzikore ka bërë që bukuroshja nga Mushtishti të mbetet e pëlqyer prej shumë e shumë brezave.

Sicc dihet ajo para një viti ka marrë epitetin e gjyshes, duke u bërë me një mbesë gjë që ka gëzuar komplet familjen.

Por, po të shikosh pamjen dhe veshjen e këngëtares padyshim që në shikim të parë të duket se nuk është as nënë e lëre më gjyshe.

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar me komplete të pembe, goxha elegante, por vëmendje mori poza e Remzies duke qëndruar me taka në një këmbë.

E bëri pra./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *