Remzie Osmani pozon si modele përkrah vëllait

Lajme nga Bota


Remzie Osmani pozon si modele përkrah vëllait

Remzie Osmani është njër ndër artistet më në zë për paraqitjet e saj, sidomos kur ajo sjell imazhe të reja, sepse gjithmonë vjen ndryshe.

Ajo bashkë me vëllain e saj kanë ditur ndër vite t’i rezistojnë kohës dhe të jenë gjithmonë të pëlqyerit e publikut, shkuan”Kosovarja”.


Së bashku në imazhin e fundit përkrah njëri tjetrit ata të dy duken për mrekulli, të kurar deri në detajin e fundit.

Janë për tu marr shembull pasi që ndër vitë ata asnjherë nuk u bënë pjesë e ndonjë skandali, por gjithmonë sollën pozitivitet, hape pamjen më poshtë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *