Remzie Osmani po i bënë konkurrencë nuses

Lajme nga Bota


Këngëtarja shumë e dashur nga publiku Remzie Osmani,po shkëlqen me pamjen, ajo ka postuar disa fotografi ku duket si vajzë e re.


Remzija është mjaftë aktive në aspektin muzikorë, por me postimit e fundit la të kuptohet se ajo po sjell në jëtë një këngë të re, e cila po pritet me padurim nga ndjekësit.
Fotografit e Remzijes përcjellin një imazh zonjë të kurar deri në detaje.


Ajo duket se po i bënë konkurrencë nuses së saj pasi që vazhdimisht duket plote elegancë dhe stil./kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published.