Remzie Osmani: Mos lejo njerëzit të ndryshojnë buzëqeshjen tënde

Lajme nga Bota

Remzie Osmani ka një mezash shumë domethënës për të gjithë ndjekësit e fnasat e saj.


Ajo është një nga këngëtaret më të dashura të publikut dhe konsiderohet si një nga bilbilat e muzikës popullore shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja ia ka marrë mjaft mirë dorën edhe rrjeteve sociale, ku shpesh ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

“Mund ta lini buzeqeshjen tuaj ti ndryshoje njerezit,por mos lejoni njerezit te ndryshojne buzeqeshjen tende💕” ka shkruar sot Remzia në mbishkrimin e fotografisë së fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.