Remzie Osmani lutje për të gjithë agjëruesit: “Na begato o Zot”

Lajme nga Bota


Rezmije Osmani sot ka nisur ditën me shumë pozitivitet dhe ka një lutje për të gjithë agjëruesit, shkruan “Kosovarja”.

Tashmë kemi hyrë në javën e tretë të Muajit të Ramazanit dhe shumë këngëtarë dhe artistë kanë deklaruar dhe janë duke agjëruar.

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e pëlqyer nga publiku nuk ka harruar ndjekësit e saj t’i urojë në këto ditë të madhërishme.

“Mirëmëngjesi. Agjërim të lehtë për të gjithë. Na begato o Zot.” ka shkruar ajo në Instastory bashkangjitur me një fotografi të bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *