Remzie Osmani i bënë nuses pite, llazanja dhe torte me djathë

Lajme nga Bota


Remzie Osmani tha se resë së saj nuk i pëlqen shumë të ekspozohet, madje edhe nuk poston shumë, por ja që mediat po merren me të.


Gjithashtu deklaroi se çuditet se si çdo postim i Gëzimes kthehet menjëherë në lajm. Këngëtarja u shpreh se fëmijëve të saj kjo nuk u pëlqen edhe aq.

Gjithsesi, me apo pa pëlqimin e tyre, emri i secilit anëtar të familjes së Remzie Osmanit komentohet thuajse përditë gjithënadej, shkruan “Kosovarja”.

Në një sesion pyetje-përgjigje, Gëzimja është pyetur se cilat ushqime i pëlqen që i bënë vjehrra e saj dhe Gëzimja nuk ka përtuar të tregojë.

Ja lista e ushqimeve që këngëtarja i bënë për familjen dhe që nuses i pëlqejnë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *