Remzie Osmani: “Gjithmonë do të jesh i popullit”

Lajme nga Bota


Humoristi i njohur shqiptar ka ndërruar jetë sot.

Sot ka vde kur humoristi i njohur shqiptar, Rasim Thaçi i njohur me emrin skenik si Cima.

Vdekjen e Cimës e konfirmoi familja e tij, lajmi hidhur ky që erdhi si pasojë e infektimin me COVID-19.

Të shumtë ishin artistët të cilët shprehën ngushëllime familjes së humoristit përmes fotografive dhe postimeve të ndryshme.

Remzia përmes një postimi në Instagram i ka dedikuar disa fjalë prekëse humoristit duke i thënë se ai do të jetë gjithmonë i popullit.

“Do të na mungosh miku ynë! Gjithmonë do të jesh i popullit, pusho në paqe artist ! Rasim Thaçi-Cima”, shkroi këngëtarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *