Remzie Osmani del për kafe me vjehrrën e të bijës

Lajme nga Bota


Remzie Osmani del për kafe me vjehrrën e të bijës. Këngëtarja Remzie Osmani po duket mjaftë në formë, e ende me pamjen e një vjehrre a gjyshe tipike, ama tani e ka këtë status, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e muzikës popullore, po i përdor mjaftë edhe rrjetet sociale, ku kohë pas kohe sjell edhe gjëra nga jeta private.

Remzia, na ka njoftuar me vjehrrën e vajzës së saj, Rioles, me të cilën këtë të diele vikendi ka dalë për kafe dhe drekë. Të dyja po duken bukur në këtë foto, e cila megjithatë është bërë me filtera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *