Remzia vesh fustana me përmasa më të mëdha se trupi i saj

Lajme nga Bota


Është këngëtare e afirmuar e muzikës shqiptare, ku për vite me radhë ka arritur të sjellë hite të mëdha në tregun muzikor.

Më anë të çiltërsisë dhe bukurisë që ka, ajo arrin të rrezatojë në secilën paraqitje që bën, shkruan “Kosovarja”.

Jeta e saj luksoze e ka bërë që të merr vëmendje në çdo paraqitje që bën, duke ra në sy të gazetarëve veshjet e kombinimet e saj.
Duke u shfaqur si zonjë e rëndë, Remzia kësaj radhe ndau një imazh në të cilën ka pozuar me një fustan më të mëdha, se sa trupi i saj. Sigurisht me këtë veshje do ta ketë të vështirë edhe të ec, apo?/Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.