Remzia ‘sfidon’ vajzat e reja, mahnit me pamjen e fundit

Lajme nga Bota


Remzia ‘sfidon’ vajzat e reja, mahnit me pamjen e fundit. Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.


Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi, Remzia ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të zi.

E me këtë pamje, ajo ka lënë pa fjalë të gjithë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *