Remzia sapo doli nga frizerja, e la nën ‘hije’ rejën e saj me këtë pamje mahnitëse

Lajme nga Bota


Remzia sapo doli nga frizerja, e la nën ‘hije’ rejën e saj me këtë pamje mahnitëse Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Në foton e fundit shihet se sapo ka dalur nga frizerja dhe po duket si të ishte vajzë e re, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *