Remzia publikon një moment shumë të bukur teksa po luan me mbesën e saj

Lajme nga Bota

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një moment shumë të ëmbël teksa po luan me mbesën e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.