Remzia pubIikon foto me mbesën, ky detaj i bukur mori vëmendjen

Lajme nga Bota

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.


Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAvip.

Remzia është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me mbesën e saj dhe shihet se i ka ngjarë shumë./ORAvip/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *