Remzia lë nën ‘hije’ edhe vajzat e reja, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

Lajme nga Bota


Remzia lë nën ‘hije’ edhe vajzat e reja, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

Remzia lë nën hije edhe vajzat e reja, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e rregulluar rëndë, e me këtë pamje Remzia po i lë ‘nën hije’ të gjitha./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *