Remzia ka dalur për shëtitje me vajzën e saj, me këtë stil po duken si të ishin motra

Lajme nga Bota

Remzia ka dalur për shëtitje me vajzën e saj, me këtë stil po duken si të ishin motra. Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.


Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet bashkë me vajzën e saj në shëtitje dhe po duken si të ishin motra./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *