Remzia ka dal me ec në natyrë, po duket si qikë e re e veshur me trenerka

Lajme nga Bota

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Remzia sot ka publikuar një foto ku tregon se ka dal në natyrë.

E veshur me trenerka, Remzia po duket shumë tërheqëse në imazhin e fundit. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *