Remzia ju bën konkurrencë edhe vajzave të reja me këtë veshje me stil!

Lajme nga Bota

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Remzia është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Ajo se fundmi shfaqet e veshur me shumë stil. me këtë veshje ajo po ju bën konkurrencë edhe vajzave të reja. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *