Remzia ia blen këtë dhuratë mbesës së saj

Lajme nga Bota


Remzie Osmani muaj më parë përjetoj për herë të parë ndjenjën e të qenurit gjyshe.

Duke ardh në jetë mbesa Emma, nuk i kanë kursyer imazhet bashkë më të, shkruan “Kosovarja”.


Është Remiza ajo e cila po qëndron shumë e afërt me të, duke u kujdesur si ç’është më së miri, por që nuk po i ndalon as shëtitjet e shumta përkundër situatës në të cilën gjendemi.

Vet ajo ndau një foto në një restaurant ku vëmendje mori veshja e Emmes dhe arushit përkrahë saj, të cilët sigurisht ia ka dhuruar gjyshja. “Zemra jem” është mbishkrimi i imazhit në të cilin vogëlushja po duket për mrekulli./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *