Remzia fotografohet me vajzën, rejën e kunatën, por cila po duket më bukur

Lajme nga Bota


Reja e Remzie Osmanit postoi një fotografi të re ku kishte marrë në një dasëm.

Remzia ishte fotografuar pranë rejës, vajzës dhe kunatës së saj nuses së Nexhat osmanit, shkruan InfoKosova.

Të katërta duken secila më bukur se tjetra.

Edhe pse prej tyre Remzia është më në moshë ajo nuk po ua lëshon rrugën fare por duket si vajzë e re./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *