Remzia e shpreh hapur simpatinë që ka për Gëzimen

Lajme nga Bota

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.
Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Se fundmi Remzia ka publikuar një foto ku shfaqet se bashku me rejën dhe mbesën e saj.“Me të bukurat e mija”, e ka përshkuar foton këngëtarja.Edhe pse vjehërr e re, duket se Remiza ka një simpati të madhe për nusen e djalit, Gëzimen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *