Remzia e mban vetën gjithmonë në top formë, mahnit me fustanin qe ka veshur

Lajme nga Bota


Remzie Osmani në shumë raste duket perfekte dhe person i dalluar.

Duke qenë aktive me postime të dryshme, ajo nuk mungon edhe në lajmet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja në shumë raste shihet që dallohet me linjat perfekte edhe në këtë moshë sidomos, me fustana të modeleve të ndryshme ajo duket mahnitëse.

Këtë herë, Remzia ka goditur me fotografinë që ka publikuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *