Remzia e lumtur pranë burrit, ndan disa momente nga ditëlindja e tij

Lajme nga Bota


Remzia ndan disa momente nga ditëlindja e burrit. Remzie Osmani është një këngëtare e njohur në mediat rozë. Dje për ditëlindjen e burrit familja kanë organizuar një festë madhështore, shkruan Kosovarja.


Pasi që është aktive në rrjete sociale, ajo sot ka ndarë disa momente lumturie. Më poshtë, shikojeni kombinimin që kanë bërë e gjithë familja dhe dekori që ka përgatitur për ditëlindjen e Hamzës. Komentet e shumta nuk munguan nga ndjekësit e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *