Remzia e bleu sot këtë fustan që po e dashuron

Lajme nga Bota


Remzie Osmani është këngëtare e mirënjohur e muzikës popullore dhe skena ia ka imponuar disi edhe dukjen e mirë.

Ajo, kujdeset që në çdo paraqitje të duket bukur, madje të shkëlqej, shkruan “Kosovarja”.
Siç kemi mësuar, këngëtarja e do shumë shoppingun dhe nuk kursehet sidomos kur bëhet fjalë për blerjen e fustaneve.
Këngëtarja sot e ka reklamuar fustanin e fundit që e ka blerë, e që duket se i ka pëlqyer shumë.

I zi, elegant dhe asaj po i shkon shumë mirë. Këngëtarja ka vendosur të pozojë në shkallët e shtëpisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *