Remzia del për kafe me vajzën dhe dhëndrin, shikoni si po duken

Lajme nga Bota


Remzia del për kafe me vajzën dhe dhëndrin, shikoni si po duken. Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.


Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe me vajzën dhe dhëndrrin.

E këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *