REJA E SHYHRETES ME BARKUN TE GOJA E VOZITË ‘PORSCHENË

Lajme nga Bota


REJA E SHYHRETES ME BARKUN TE GOJA E VOZITË ‘PORSCHENË


Learta Jakupi është një nga rejat me të famshme në shoubizin kosovar.
Falë reputacionit të vjehrrës së saj ajo ka arritur të bëhet shpejt një emër mjaft i dashur e i përmendur në mediat rozë.

Learta siç dihet është shtatzënë dhe po pretë fëmijën e dytë.
Por gjatë kësaj kohe ajo është treguar mjaft e angazhuar rreth familjes e blerjeve për vajzën.

Ajo ka kohë që ndodhet në Zvicër, ku nuk po mungojnë imazhet e shumta që po sjellë.
Së fundmi ajo ka ndarë një imazh në veturën e saj luksoze, ku vëmendje mori barku i saj i fryrë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *