Reja e Remzie Osmanit e vozit këtë veturë luksoze

Lajme nga Bota

Reja e Remzie Osmanit e vozit këtë veturë luksoze

Në një intervistë të para disa ditëve, këngëtarja e muzikës popullore, Remzie Osmani, tha se resë së saj nuk është se i pëlqen të jetë përditë në media.


Këngëtarja gjjthashtu deklaroj se është e pabesueshme se sa shpejtë fotot e tyre shndërrohen në lajm.

Faqja e Gëzimes në Instagram, është mjaftë e “vëzhguar” nga gazetarët e rubrikës rozë, që e komentojnë në detaje kaçurelsen simpatike, shkruan “Kosovarja”.

Gëzimja sapo ka publikuar edhe një foto ku shihet pranë një veture luksoze, të cilen me gjasë e vozitë ajo, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *