Reja e Dacit publikon pamje nga vendi ku bashkëshorti i saj ndërroi jetë

Lajme nga Bota

Si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci. Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Arian Daci la pas vetës gruan Meritën dhe dy djemtë e tij. Sot ajo ka publikuar një foto të Brezovicës, vendit ku burri i saj kishte humbur jetën. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *