Reagon Sinani pas lajmit se po bëhet baba për herë të dytë

Lajme nga Bota


Reagon Sinani pas lajmit se po bëhet baba për herë të dytë
Sinan Hoxha ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjete sociale. Së fundmi po qarkullon një lajm se këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij po bëhen prindër për herë të dytë.

Mirëpo kjo gjë nuk qenka e vërtetë pasi e ka mohuar vetë Sinani nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram. “Nuk është e vërtetë”, ka shkruar ai pranë postimit në Instgram. Ata janë aktualisht prindër të një djalin me emrin Ansi, i cili edhe ua ka ndryshuar jetën. Çifti shpesh publikojnë foto ku shihen së bashku me Ansin i cili është rritur shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *