REAGON MOZZIK PAS LAJMIT SE LOREDANA ËSHTË SHTATZANË

Lajme nga Bota


REAGON MOZZIK PAS LAJMIT SE LOREDANA ËSHTË SHTATZANË
Mozzik ka reaguar pas pretendimeve rreth shtatzënisë së dytë të Loredanës.


Loredana dhe Mozzik janë emra shumë të komentuar në shtypin rozë, si për jetën profesionale ashtu edhe atë private.
Së fundi, një fotografi që qarkulloi në rrjet, nxiti spekulime se Loredana është shtatzënë për herë të dytë.

Në imazin në fjalë, Loredana u pa me barkun e fryrë, ku u fotografua e veshur tërësisht në të zeza.
Pas lajmeve që qarkulluan për një shtazëni të mundshme të reperes, nuk mungoi reagimi i Mozzik, përmes një komenti epik.

“Gjinekologa t’fort jeni respekt”, ishte komenti i Mozzik.
Kujtojmë se Loredana dhe Mozzik u panë bashkë edhe në pjesën e fundit të dokumentarit të reperes. /Lajmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *