Reagon e dashura e Seldit pasi i thanë se ‘Seldi ju ndërron si çorapet’

Lajme nga Bota


Arsyeja e aludimit për ndarjen e tyre ishte se kishin fshirë të gjitha imazhet së bashku në rrjete sociale.

Sindi përmes një video në Instagram shpjegoi se nuk ishte e vërtetë që ishin ndarë dhe e gjithë kjo ishte faji i saj.

“E gjithë kjo ishte gabim i imi. Pas një konflikti me Seldin, plus javën me provime dhe punën që kisha shumë të ngarkuar, plus në këtë kohë që ne jetojmë sot në pandemi, asgjë nuk është e thjeshtë… u tregova shumë impulsive. Nuk e dija që e gjithë kjo do kishte impakt kaq të madh, por unë me Seldin nuk jemi ndarë. Desha të shtoja që në fund të ditës njerëz jemi dhe njerëz ngelemi, nuk i kontrollojmë dot emocionet ose ndjenjat ndonjëherë”, u shpreh Sindi.

Ndryshe, një ndjekës sërish e ka pyetur në Instagram: “Je ndarë nga Seldi ëëë.. Ju ndërron si çorapet.”

“Nga e paske marrë vesh ti këtë informacion totalisht të gabuar?” i është përgjigjur ajo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *