Qenka rritur shumë, do çuditeni se sa e bukur është bërë vajza e Inis Gjonit

Lajme nga Bota


Inis Gjoni eshte nje nder aktoret dhe regjizoret me te mira te skenes teatrale apo skenave kinematografike te artit shqiptare.


Regjizorja eshte e pranishme pothuajse ne cdo teater qe zhvillohet ne Teatrin e Tiranes.

Kjo e fundit nuk rezervohet aspak kur vjen puna te postimet ne Instagram apo ne rrjetet sociale qe ajo perdor. Mesa duket Instagram eshte rrjeti i saj i preferuar ku ajo shpeshhere ndan me miqte momente nga jeta e saj e perditshme.

Nder shume postimet e saj, shohim edhe ato me vajzen e saj. Vajza e saj eshte bere nje zonjushe e vertete. Sic shihet ajo ka nje ngjashmeri te madhe me nenen e saj. Vajza e saj ka ardhur si pasoje e marteses mes saj dhe nje personi te panjohur per publikun, me te cilin kjo martese nuk ekziston me.

Inisi mbetet nje nder personazhet me te adhuruara per admiruesit e skenave teatrale, pershkak te pasionit te saj per punen qe ben dhe miresise qe ajo percjell te publiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.