Qëndresa publikon foton më të bukur me vjehrrën, por a jetojnë ato bashkë?

Lajme nga Bota

Qëndresa është bashkëshortja e Labinot Gashit.

Ajo tashmë është personazh shumë i njohur dhe i dashur për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Bashkëshortja e Labit është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi fansat asaj i kanë kërkuar një foto me vjehrrën dhe e kanë pyetur se a jetojnë bashkë.

Qëndresa foton e ka publikuar, por pyetjes nuk i është përgjigjur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *