Qëndresa e Labit sapo pranoi një dhuratë shumë të bukur

Lajme nga Bota


Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës tregon dhuratën që ka pranuar sonte./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.