Qëndresa e Labit rregullohet si nuse, por ia ‘huqi’ keq me veshjen

Lajme nga Bota


Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e rregulluar bukur, por veshja duket paksa e pa përshtatshme./ORAinfo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *