Qëndresa e Labit bëhet gati për të dal, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë

Lajme nga Bota


Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket si zonjë e vërtetë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *